PRODAN lights

„V kancelárii mnohí z nás strávia viac ako 8 hodín denne, to je viac ako 2000 hodín ročne- 1/3 nášho denného života. Prečo si aj na tento čas nevytvoríme čo najideálnejšie prostredie? V autách sa neustále inovujú technológie tak, aby užívateľom posunuli vizuálne limity a uľahčili život. To isté sa deje v IT technológiách, vo svete projekčnej techniky, atď… A my robíme to isté v pracovnom živote našich klientov a ich kolegov.“

Adrián Kováč (produktový špecialista na svetlá)

Svetlo pre nás nie je len elektromagnetické žiarenie, pre nás znamená oveľa viac. Svetlo je médium, udáva náladu, štýl a atmosféru, je zdrojom energie a pokoja. Aj tie najluxusnejšie a najzaujímavejšie budovy, priestory či materiály dokážu úplne zaniknúť, ak nie sú správne osvetlené a vďaka vhodnému osvetleniu dokážu aj nenáročne zariadené priestory doslova vyraziť dych.

Svetlo vždy rozhodne o výsledku. To je to, čo nás na ňom najviac baví. V rámci nášho oddelenia spolupracujeme s poprednými spoločnosťami na dizajn osvetlenia prvotriednej kvality ako napríklad XAL či WEVER & DUCRÉ, ktoré vďaka svojmu portfóliu zaujmú širokou škálou produktov s osobitým štýlom a estetikou.

5 dôvodov, prečo nechať návrh a realizáciu osvetlenia na našich odborníkov

 1. Pomôžeme a poradíme. So svetlom pracujeme od roku 1999 a vieme o ňom viac ako ktokoľvek iný. Neustále sledujeme aktuálne trendy a novinky, pravidelne navštevujeme významné európske veľtrhy, odborné semináre, konferencie či workshopy u našich tuzemských alebo zahraničných partnerov.
 2. Vytvoríme pre Vás profesionálne riešenie. Sme skúsení odborníci a maximálne flexibilní profesionáli. Máme za sebou stovky projektov, na ktoré sme patrične hrdí. Na Slovensku pravidelne a dlhodobo spolupracujeme s najlepšími odborníkmi z oblasti elektrotechniky a konzultujeme s našimi priateľmi z katedry Elektroenergetiky a Fakulty architektúry.
 3. Postaráme sa o všetko. Vieme, že Váš čas je vzácny, a preto ponúkame kompletný servis: poradenstvo, návrh a projekciu, dodávku svetiel a taktiež ich montáž a servis.
 4. Pracujeme efektívne. Vytvárame inovatívne a kreatívne riešenia, ktoré splnia Vaše predstavy ohľadom kvality, dizajnu a aj finančných možností.
 5. Na výsledok budete pyšní. Naša práca nás baví - každý projekt riešime individuálne, na kľúč, s maximálnym nasadením a radosťou. Tak, aby boli s výsledným riešením spokojní všetci. Vy aj my.

  Máte ďalšie otázky?

  Nechajte nám na Vás kontakt a my sa Vám ozveme v čo najkratšom čase.

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely. Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA. Podmienky používania a podmienky služby spoločnosti Google.