Zdielať
rotate background

PRODAN lights

„V kancelárii mnohí z nás strávia viac ako 8 hodín denne, to je viac ako 2000 hodín ročne- 1/3 nášho denného života. Prečo si aj na tento čas nevytvoríme čo najideálnejšie prostredie? V autách sa neustále inovujú technológie tak, aby užívateľom posunuli vizuálne limity a uľahčili život. To isté sa deje v IT technológiách, vo svete projekčnej techniky, atď… A my robíme to isté v pracovnom živote našich klientov a ich kolegov.“

Adrián Kováč

produktový specialista /svetlá/

Svetlo pre nás nieje len elektromagnetické žiarenie, pre nás znamená oveľa viac. Svetlo je atmosféra. Médium. Nálada. Štýl. Zdroj energie a pokoja. Vieme, že aj najluxusnejšie a najzaujímavejšie budovy, priestory či materiály dokážu úplne zaniknúť ak nie sú správne osvetlené. Vďaka vhodnému osvetleniu aj nenáročne zariadené priestory môžu vyraziť dych. Svetlo vždy rozhodne o výsledku. To je to, čo nás a ňom najviac baví.

5 dôvodov prečo nechať návrh a realizáciu osvetlenia na našich odborníkov

Pomôžeme a poradíme. So svetlom pracujeme od roku 1999 a vieme o ňom viac ako ktokoľvek iný. Neustále sledujeme aktuálne trendy a novinky, pravidelne navštevujeme významné európske veľtrhy, odborné semináre, konferencie či workshopy u našich tuzemských alebo zahraničných partnerov.

Vytvoríme pre vás profesionálne riešenie. Sme skúsení odborníci a maximálne flexibilní profíci. Máme za sebou stovky projektov, na ktoré sme hrdí. Na Slovensku pravidelne a dlhodobo spolupracujeme s najlepšími odborníkmi z oblasti elektrotechniky a konzultujeme s našimi priateľmi z katedry Elektroenergetiky a Fakulty architektúry.

Postaráme sa o všetko. Vieme, že váš čas je vzácny, preto ponúkame kompletný servis: poradenstvo, návrh a projekciu, dodávku svetiel a taktiež ich montáž a servis.

Pracujeme efektívne. Vytvárame inovatívne a kreatívne riešenia, ktoré splnia Vaše predstavy ohľadom kvality, dizajnu a aj finančných možností.

Na výsledok budete pyšní. Naša práca nás baví- každý projekt riešime individuálne, na kľúč, s maximálnym nasadením a radosťou. Tak, aby boli s výsledným riešením spokojní všetci. Vy aj my.

Zadaj svoje meno
Zadaj svoje priezvisko
Formát +421911888555