Naša spoločnosť

Od svojich úplných začiatkov ešte ako “malej firmy z Ivanky pri Dunaji” s názvom Prodan Interier v roku 2007, po komplexnú spoločnosť disponujúcu špičkovou technológiou a nevídanou kvalitou, prekonávajúcou samú seba každou zákazkou. Taký je príbeh PRODAN group, značky poskytujúcej kompletný servis v oblasti tvorby interiérov a exteriérov vo všetkých aplikovateľných podobách s pokrytím všetkých dostupných profesionálnych a technologických oblastí, udávajúcej trendy na trhu.

PRODAN group je značka stelesňujúca istotu a kvalitu. Neustále sa snažíme o dokonalosť a chápeme nevyhnutnosť individuálneho a špecifického prístupu. To je dôvod, prečo v PRODAN group kladieme dôraz na našu schopnosť vytvoriť akýkoľvek typ interiéru pre akéhokoľvek klienta.

V rámci našich oddelení poskytujeme:

 • projektovanie, výrobu a dodanie atypických nábytkových elementov zložených z najrozmanitejších dostupných materiálov na trhu
 • poradenstvo v rámci všetkých typov interiérov
 • projektovanie stavebných úprav vrátane zložitých systémov vzduchotechniky, osvetlenia a space planningu
 • uvádzanie vlastných inovatívnych a originálnych akustických zón, ktoré konkurujú akémukoľvek inému svetovému výrobcovi na trhu
 • podpora a systémovosť v podobe zavedenia projektového riadenia na všetkých úrovniach a oddeleniach spoločnosti

Ďalším zo smerov, ktorým sme sa v PRODAN group vydali, je zvyšovanie povedomia o kvalite materiálov, ktoré nás obklopujú v kancelárskom priestore, v ktorom trávime veľkú časť nášho každodenného života. S týmto cieľom nám pomáha aj naša vlastná autorská séria produktov, ktoré získavajú ocenenia na zahraničných trhoch akými sú Francúzsko, Spojené Arabské Emiráty, Veľká Británia a mnohé iné.

Naša vlastná výroba v súčasnosti zároveň spolupracuje s tými najoceňovanejšími značkami vo svojich oblastiach, ktoré sa tak stali súčasťou základných pilierov nášho servisu a spoločnými silami sme s nimi realizovali mnoho jedinečných projektov po celej Európe. Viac ako 15 rokov skúseností a stovky zrealizovaných projektov považujeme však len za začiatok nášho budúceho príbehu.

V neposlednom rade by sme chceli spomenúť našu značku 4KONCEPT, ktorá vznikla v roku 2015 ako separátny projekt, a výsledok veľkého úspechu našej tímovej práce. Cieľom značky je pretvárať priestor v súlade s najmodernejšími trendmi interiérového dizajnu s použitím ekologických prírodných materiálov tak, aby ostala zachovaná identita a individualita každého jedného klienta a priestor zosobnil jedinečné potreby každého zamestnanca. V rámci portfólia ponúkame jedinečnú kolekciu s názvom WOOD I, ktorá predstavuje radu produktov špeciálne navrhnutých tak, aby umožnili moderným kancelárskym priestorom dosahovať optimálne akustické podmienky a zvyšovať tak kreativitu a produktivitu na pracovisku.

  Máte ďalšie otázky?

  Nechajte nám na Vás kontakt a my sa Vám ozveme v čo najkratšom čase.

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely. Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA. Podmienky používania a podmienky služby spoločnosti Google.