Zdielať
rotate background

PRODAN interier

„Mohli sme byť najlacnejší alebo najrýchlejší výrobca nábytku. Namiesto boja o imaginárnu a najmä dočasnú pozíciu NAJ… sme poctivo a tvrdo pracovali na tom, aby sme sa stali jedinečným výrobcom nábytku.“

Daniel Hacaj
výrobný riaditeľ a konateľ spoločnosti

PRODANinterier je jeden zo základných pilierov našej spoločnosti. Je to totiž ten prvý a najdôležitejší stavebný kameň, na ktorom sa budovala značka a povedomie o spoločnosti PRODAN. Toto oddelenie tvorí skupina kvalifikovaných a skúsených projektových manažérov, ktorí dokážu s klientom, architektom alebo developerom prejednať svoje návrhy, vízie a predstavy. Ich úlohou je previesť sny z papieru do „hmoty“ takým spôsobom, aby boli zachované hodnoty a požiadavky klienta v čo najväčšej možnej miere splniteľnosti.

K tomu, aby sa z výkresov stal kvalitný kus nábytku je treba mimo našich skvelých, technicky a skúsenosťami vybavených kolegov na projekcii aj množstvo kvalitných a skúsených kolegov vo výrobe. Výrobná časť interiérového oddelenia je zložená z tých najlepších vo svojom obore.

Odborný rozsah nášho výrobného tímu je na takej úrovni, že je v našich možnostiach realizovať atypickú výrobu s akýmikoľvek dostupnými materiálmi pri zachovaní tých najprepracovanejších a najmodernejších postupov.

Aby sa interiérové oddelenie mohlo v minulosti aj dnes postarať o svojho klienta a poskytnúť mu 100% produkt, musela sa výroba neustále zdokonaľovať a technicky vyvíjať. Preto dnes disponuje naša výroba sofistikovaným, plne automatizovaným nárezovým centrom, 5-osým CNC obrábacím centrom, vlastnou lakovňou a ďalším technickým vybavením, ktoré nám umožňuje napríklad zakončovať plošný materiál tzv. „laserovou hranou“.

Fotogaléria spoločnosti

  • exteriér
  • interiér

Galéria technológie

  • Nárezové centrum
  • CNC obrábacie centrum
  • Hranovacie zariadenie HOMAG-KAL 370

Ak Vás zaujímá aj niečo viac, alebo sa chcete prísť na nás pozrieť, ste vítaní.

Zadaj svoje meno
Zadaj svoje priezvisko
Formát +421911888555