PRODAN contract

„Je neospravedlniteľné, keď niektoré obchodné spoločnosti ponúkajúce jednu jedinú značku nábytku tvrdia, že sú schopní poskytnúť klientovi to najlepšie riešenie. S jednou veľkou značkou nemôžu ponúknuť klientovi objektívne to najlepšie. Jedinou cestou, ako poskytnúť maximálne kvalitný servis a ponuku klientovi je mať to najširšie portfólio výrobcov a ich produktov, poznať ich do detailov a vybrať to správne… a presne toto my robíme.“

Jan Beneš (obchodný a marketingový riaditeľ)

Oddelenie CONTRACT je ďalším dôkazom našej expanzie a toho, že kde ostatní končia, naša spoločnosť začína. Pred vznikom oddelenia CONTRACT získaval PRODAN group len atypové nábytky v rámci projektov, kde bolo možné aplikovať typové prvky interiéru a tým doplniť exkluzívne, jedinečné produkty o vyskúšané produkty – stoly, stoličky, kontajnery, elektrifikáciu, atď. – od renomovaných výrobcov z celého sveta.

Vďaka nášmu produktovému portfóliu, ktoré zahŕňa až 30 rôznych výrobcov dnes môžeme naozaj s hrdosťou povedať, že pre nášho klienta vieme navrhnúť riešenie, ktoré bude dokonale spĺňať zadania a kritériá na daný interiér a jeho využitie. Na základe komplexnej analýzy a vstupného auditu dokáže náš kvalifikovaný tím rozhodnúť a navrhnúť klientovi riešenie ušité špecificky na mieru, či už z portfólia Wiesner-Hager, Narbutas, LD Seating, TON, Pedrali alebo Sedus.

Služby, ktoré poskytujeme v rámci oddelenia PRODAN contract

https://prodan.sk/wp-content/uploads/2022/05/3d_contruction-fitout-400x400.jpg

FIT-OUT

https://prodan.sk/wp-content/uploads/2022/05/Trade-Show-Stand-Design-Brief-2-400x400.jpg

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRIESTORU

https://prodan.sk/wp-content/uploads/2022/05/Choose-Used-Furniture-2-400x400.png

VÝBER NAJVHODNEJŠIEHO TYPU NÁBYTKU

https://prodan.sk/wp-content/uploads/2022/05/office-fabric-400x400.jpg

PORADENSTVO V DESIGNE

https://prodan.sk/wp-content/uploads/2022/05/60619929-sketch-design-of-interior-conference-room-3d-rendering-wire-frame-400x400.jpg

3D VIZUALIZÁCIE

https://prodan.sk/wp-content/uploads/2022/05/officefur-400x400.jpeg

INŠTALÁCIA, MONTÁŽ, SŤAHOVANIE

    Máte ďalšie otázky?

    Nechajte nám na Vás kontakt a my sa Vám ozveme v čo najkratšom čase.

    Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely. Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA. Podmienky používania a podmienky služby spoločnosti Google.