PRODAN akustika

“Zvuk, narozdiel od svetla, nie je vizuálny, a preto býva často podceňovaný čo sa riešení interiéru týka. Zlá akustika môže v kancelárii spôsobiť množstvo problémov, ktoré nevyhnutne vedú k neefektívnemu pracovnému priestoru, zníženej produktivite a v najhoršom prípade až k strate zamestnancov. Preto je v súčasnej pracovnej kultúre téma priestorovej akustiky dôležitá tak ako nikdy predtým.”

Ľuboš Lánský (výkonný riaditeľ a konateľ spoločnosti)

Akustika je dôležitým, ale často zanedbávaným prvkom v priestore. Nesprávne nastavená akustika v kancelárskych priestoroch má negatívny vplyv na produktivitu práce ako aj na fyzické a psychické naladenie užívateľov priestoru. Každé prostredie má vlastné a špecifické požiadavky, od veľkých priestorov, akými sú open office pracoviská až po menšie miestnosti, akými sú napríklad zasadacie miestnosti a kancelárie.

Výsledky štúdie Univerzity v Berkeley ukázali, že bežný zamestnanec venuje 60% pracovného času tichej koncentrovanej práci. Na to, aby sa človek dokázal následne znovu koncentrovať a vrátil sa k pôvodnej úlohe je potrebných až 25 minút. V PRODAN group sme zužitkovali tieto poznatky a preto chápeme, že v zdravom pracovnom prostredí sa dosahujú aj omnoho lepšie výsledky a optimálne akusticky vyvážené pracovné prostredie je základom pre spokojných a efektívnych zamestnancov. Správnym výberom akustických prvkov sa dosiahnu optimálne akustické hodnoty v každej miestnosti.

Vytvoríme pre Vás interiér, ktorý nebude obmedzovať Vašu prácu, kreativitu a hlavne komunikáciu. Sme lídrom v projektoch úpravy priestorovej akustiky interiérov, navrhneme a dodáme kompletné akustické riešenie priestorov na mieru podľa Vašich požiadaviek.

    Máte ďalšie otázky?

    Nechajte nám na Vás kontakt a my sa Vám ozveme v čo najkratšom čase.

    Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely. Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA. Podmienky používania a podmienky služby spoločnosti Google.