PRODAN fit-out

“Fit-out projekty predstavujú vďaka svojmu dokonalému systému vedenia, kontroly kvality a nadväznosti všetkých fáz projektu ideálne riešenie pre firmy, ktorých finančná investícia je efektívna a prináša svoj vytúžený výsledok v podobe vysokej kvality, odolnosti a dlhodobej životnosti navrhnutého a realizovaného interiéru v dokonalom súlade s estetickými a funkčnými požiadavkami klienta.”

Peter Janiga (fit-out a well-being manažér)

Ako vznikla myšlienka tejto unikátnej služby? Každá nová rekonštrukcia či nový projekt so sebou vždy nesie istý zdroj rizík. Častokrát pri realizácii dochádza k tomu, že dodávatelia nespolupracujú, čo má za následok posúvanie plánovaných termínov, odnáša si to konzistentnosť odvedenej práce a v konečnom dôsledku aj niekoľkonásobné navýšenie nákladov na projekt. Riešenie? Jedna komplexná, spoľahlivá spoločnosť, ktorá chápe, že každý interiér je špecifický a každý priestor potrebuje jedinečný pohľad a funkčné dizajnové prvky a dokáže vypracovať do detailu premyslený projekt, za ktorý zodpovedá od začiatku až do jeho úplného konca. V PRODAN group si kladieme za prioritu byť zodpovedným partnerom, ktorý pre Vás zabezpečí kompletný proces realizácie projektu od A po Z.
Ako prebieha fit-out proces?

 • obhliadka a zameranie priestoru
 • riešenie dispozície priestoru
 • kalkulácia rozpočtu
 • rozvrhnutie harmonogramu prác
 • koordinácia subdodávok a technológií
 • kontrola a optimalizácia nákladov
 • príprava na kolaudáciu<
 • odovzdanie hotovej fit-out realizácie klientovi

Veľmi podstatnou časťou tvorby nového interiéru pre klienta sú tiež jedinečné architektonicko-akustické prvky navrhnuté a vyrábané na mieru, kde hľadisko dizajnového prevedenia je nosné rovnako ako aj celková funkčnosť interiéru. Diagnostika potrieb navrhnutá špecificky na mieru požiadaviek klienta slúži ako nástroj pre konceptuálny návrh zariadenia interiéru, do ktorého sa zapracujú všetky architektonické a technické požiadavky. V PRODAN group kladieme za prioritu, aby estetické očakávania zákazníka boli v dokonalom súlade s funkčnými a užívateľskými potrebami budúcich užívateľov interiéru. Naše bohaté dlhoročné skúsenosti a široké produktové portfólio je zárukou, že nájdeme to najlepšie riešenie, ktoré bude spĺňať kritériá na daný interiér a dokáže odpovedať na požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta.

  Máte ďalšie otázky?

  Nechajte nám na Vás kontakt a my sa Vám ozveme v čo najkratšom čase.

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely. Tento formulár je chránený službou reCAPTCHA. Podmienky používania a podmienky služby spoločnosti Google.