Zdielať
rotate background

O nás

Spoločnosť PRODAN INTERIER s.r.o vznikla v roku 2007. História sa začala písať ešte oveľa skôr, keď zakladateľ spoločnosti Daniel Hacaj začal spolu so svojím tímom projektovať interiéry. Z malej projekčnej kancelárie v priebehu rokov vyrástla štandardná výroba.  Z menšieho podniku sa rozrástla na firmu, ktorá v súčasnosti zamestnáva takmer štyri desiatky skúsených odborníkov. Špecializuje sa na zariaďovanie interiérov, či už pre súkromné osoby, alebo pre organizácie rôzneho druhu a zamerania. V sídle spoločnosti vyrába podľa požiadaviek klienta nábytok na mieru – od jednoduchého atypického prevedenia až po to najluxusnejšie. Má za sebou množstvo významných projektov. Takmer v každej významnejšej budove v Bratislave, od business centier až po jednotlivé nákupné centrá, zanechala výsledky svojej práce.

Postupne sa spoločnosť začala rozvíjať aj do ďalších odvetví. Vznikli oddelenia OFFICE, INTERIER, LIGHTS a CONCEPT. Tieto departmenty spoločnosti PRODAN majú za úlohu sa postarať o klienta, byť  kompletne pripravení technicky aj znalosťami vo svojich oboroch a v neposlednej rade kooperovať naprieč spoločnosťou tak, aby všetko fungovalo ako jeden živý organizmus.

Svojim klientom PRODAN INTERIER s.r.o ponúka komplexné služby na kľúč – od vypracovania grafického návrhu, cez jeho realizáciu, až po zákaznícky servis aj po uplynutí záručnej lehoty. V nezávislom prieskume nadnárodnej skupiny Bisnode bola zaradená do skupiny spoločností s hodnotením najvyššej dôveryhodnosti v Slovenskej republike. Splnila najprísnejšie kritéria spoľahlivosti a stability na trhu a patrí tak do skupiny 5,8% firiem, ktoré môžu používať certifikáciu AA ako symbol vysokého ratingového hodnotenia.

Vedenie spoločnosti

Daniel Hacaj
Majiteľ a konateľ spoločnosti

Ľuboš Lánský
Výkonný riaditeľ a konateľ spoločnosti

Galéria spoločnosti

  • exteriér
  • interiér

Galéria technológie

  • Nárezové centrum
  • CNC obrábacie centrum
  • Hranovacie zariadenie HOMAG-KAL 370

Galéria referencí

  • Súkromné projekty
  • Komerčné atypické projekty
  • Office typové projekty
Zadaj svoje meno
Zadaj svoje priezvisko
Formát +421911888555